Rohová šatní skříň 2D

Rohovou šatní skříň NORTON 2D nabízíme z lamina s ABS hranamiv dezénu dub sonoma. Do skříně si uložíte řadu oblečení v... více informací »
Rohová šatní skříň  2D
8 115 Kč
Více informací »
Rohovou šatní skříň NORTON 2D nabízíme z lamina s ABS hranamiv dezénu dub sonoma. Do skříně si uložíte řadu oblečení v...

Rohovou šatní skříň NORTON 2D nabízíme z lamina s ABS hranamiv dezénu dub sonoma. Do skříně si uložíte řadu oblečení v policích či zavěsíte na věšákovou tyč. Jednoduché linie a čistý design této kolekce podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. U produktů systému Norton klademe vysoký důraz na estetiku a zároveň jednoduchost montáže. Dodáváme v demontu. Šatní skříň můžete kombinovat s dalšími produkty kolekce Norton.

Materiál Lamino
Kolekce Norton Super výrobek lze zakoupit jednoduše tady na stránkách ve známé rubrice dětské pokoje. Mrkněte na ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za akční cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete více kvalitních produktů značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Rohová šatní skříň 2D od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete na našich stránkách za akční cenu. Ceny od 8 115 Kč.