Rohová sedací souprava Chambre, pravá rozkládací šedobéžová

Rozkládací sedací souprava Chambre s pravým rohem a úložným prostorem, kam uschováte všechny potřebné věci. Svým moderním... více informací »
Rohová sedací souprava Chambre
37 490 Kč
Více informací »
Rozkládací sedací souprava Chambre s pravým rohem a úložným prostorem, kam uschováte všechny potřebné věci. Svým moderním...

Rozkládací sedací souprava Chambre s pravým rohem a úložným prostorem, kam uschováte všechny potřebné věci. Svým moderním designem a světlou šedobéžovou barvou zapadne do každého obývacího pokoje. Sedačka má tři polohovatelné opěrky hlavy, které vám zajistí dostatečný komfort při lenošení. Sedací souprava je dostupná v levém i pravém rohu a zakoupit ji můžete také v hořčicovém provedení – viz související produkty níže. Provedení: pravý roh látka Soro 21 taupe šedobéžová Rozměry: šířka 280 cm hloubka 235 cm výška 69 cm výška sedu 40 cm hloubka sedu 62 cm plocha na spaní 197×130 cm Podrobné rozměry naleznete na obrázku v galerii. Možnost objednat ve čtyřech dalších barevných provedeních látky Soro – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů. Upozorňujeme, že cena se v tomto případě navýší.

Materiál Látka
Barva béžová-světle šedá-ŠedáLevný výrobek Rohová sedací souprava Chambre, pravá rozkládací šedobéžová naleznete bez problémů tu na našich stránkách umístěný v rubrice sedací soupravy! Podívejte se na zcela nové produkty z této oblíbené sekce za mimořádně nízkou cenu.

Oblíbený a kvalitní kus Rohová sedací souprava Chambre, pravá rozkládací šedobéžová od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte tady a teď právě téměř zdarma! Nyní lze objednat jen za 37 490 Kč.