Rohová sedací souprava Joy

Rohová sedací souprava Joy má moderní a elegantní design. Nabízí praktický rozklad s funkcí spaní, doporučujeme variantu s... více informací »
Rohová sedací souprava Joy
26 990 Kč
Více informací »
Rohová sedací souprava Joy má moderní a elegantní design. Nabízí praktický rozklad s funkcí spaní, doporučujeme variantu s...

Rohová sedací souprava Joy má moderní a elegantní design. Nabízí praktický rozklad s funkcí spaní, doporučujeme variantu s čalouněným povrchem matrace rozkladu, jenž bude odpovídat odstínu, který si vyberete pro vaši sedačku. Sedačka disponuje také úložným prostorem. Dodáváme v demontu. Kostra je vyrobena ze dřeva, výplně opěrných částí zajišťují PUR pěny. Sedáky jsou pohodlné díky kombinaci výplni z vysokoelastické pěny s vlnitými pružinami. Můžete vybrat nožky z několika odstínů dřeva a zkombinovat tak s ostatním nábytkem. Máte-li ještě dostatek prostoru, doporučujeme doobjednání křesla ve stejném designu (viz související produkty).

Úložný prostor ano
Šířka sedačky 230 cm-do 230 cm Velmi žádaný kousek je k sehnání snadno tady na stránkách umístěný v kategorii sedací soupravy. Podívejte se na oblíbené výrobky z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na další skvělé kousky značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. vás obohatí o vynikající sortiment

Kvalitní a žádaný produkt Rohová sedací souprava Joy od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete právě teď za výprodejovou cenu! Nabídka od 26 990 Kč.