Rohová sedací souprava Salsa

Sedací souprava Salsa je skvělým kompromisem mezi nároky na design a funkčnost. A navíc ji nabízíme za skvělou cenu! Sedáky... více informací »
Rohová sedací souprava Salsa
30 890 Kč
Více informací »
Sedací souprava Salsa je skvělým kompromisem mezi nároky na design a funkčnost. A navíc ji nabízíme za skvělou cenu! Sedáky...

Sedací souprava Salsa je skvělým kompromisem mezi nároky na design a funkčnost. A navíc ji nabízíme za skvělou cenu! Sedáky soupravy Salsa vyplňuje komfortní PUR pěna v kombinaci s vlnitými pružinami. Tato kombinace zaručí příjemné sezení a optimální podporu. Sedačka má polohovací opěrky hlavy, které zvyšují komfort sezení. Dřevěné nožky skvěle doplňují estetický vzhled soupravy a můžete si je vybrat z několika odstínů moření, a tak sedačku sladit s obývacím nábytkem. Sedací souprava je dostupná v pravém nebo levém rohu (viz varianty), takže ji hravě zakomponujete do každého interiéru. Součástí sedačky je velký praktický úložný prostor, kam uschováte spoustu věcí. Sedačka disponuje rozkladem s funkcí spaní, který jednoduše za pár chvil rozložíte a využijete např. při lenošení u televize nebo pro přespání návštěvy. K rohové sedací soupravě si můžete objednat křeslo. Pokud vám nevyhovuje rohová varianta, máme v nabídce také rozkládací pohovku (viz související produkty).

Úložný prostor ano
Šířka sedačky 268 cm-251 – 270 cm Tento kvalitní produkt Rohová sedací souprava Salsa najdete již dnes tady u nás umístěný v sekci sedací soupravy. Nyní získáte ještě jiné zboží ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také další prověřené zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje prvotřídní zboží. Přesvědčte se sami!

Tento levný produkt Rohová sedací souprava Salsa od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. naleznete tady teď právě opravdu levně! Akční ceny od 30 890 Kč.