Čevan katalog nábytku

Rohový psací stůl CAYKO borovice atlantská

Neodolatelný produkt Rohový psací stůl CAYKO borovice atlantská od populární značky Biano je k sehnání právě teď v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu. Zrovna nyní za cenu 3 056 Kč.
Rohový psací stůl CAYKO
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
3 056

Výrobce Kalune Design
Dostupnost Skladem

S co nejefektivnějším využitím každého centimetru místnosti vám pomůže psací stůl CAYKO, který sice díky svému rohovému provedení zabere o něco více místa než klasický psací stůl, zato však budete obdarování podstatně větším prostorem, kde bude práce nejen zábavná, ale především pohodlná. Ocení jej jak studenti, školáci, tak i dospělí.

Veškeré kancelářské potřeby, dokumenty, šanony, složky, ale třeba i oblíbené dekorace rázem získají své právoplatné místo a to díky bočnímu úložnému prostoru. Díky policovému regálu se vám stůl může představit v celé své kráse. Plusem je opravdu široká pracovní plocha, která pojme vše, co bude potřeba.

Je vyroben z melaminové nábytkové desky o tloušťce 18 mm, jelikož odolnost, snadná údržba a především kvalita výrobku je pro nás nejdůležitější. A co víc, vyhotovení v dekoru borovice atlantské je nesmírně populární a dodává místností útulnou atmosféru.

Specifikace produktu:

Boční regál
Široká pracovní plocha
Z kvalitního materiálu, který vydrží

Rozměry jednotlivých dílů:

Psací stůl:

Šířka: 130 cm
Výška: 73,8 cm
Hloubka: 50 cm

Regál:

Šířka: 104,1 cm
Výška: 73,8 cm
Hloubka: 24 cm

Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ: Rohové, Úložný prostor: S policí, Hloubka: 50 cm, Šířka: 130 cm, Výška: 73,8 cm