rošt Duostar Kombi P levý

Pevný rošt na levou stranu české výroby s vyklápěním. Tento typ roštu se hodí pro všechny typy pěnových a latexových... více informací »
rošt Duostar Kombi P  levý
5 888 Kč
Více informací »
Pevný rošt na levou stranu české výroby s vyklápěním. Tento typ roštu se hodí pro všechny typy pěnových a latexových...

Pevný rošt na levou stranu české výroby s vyklápěním. Tento typ roštu se hodí pro všechny typy pěnových a latexových matrací. Do úložného prostoru je přístup z boku, rošt se zvedne pomocí pístu a úchytu z textilního popruhu. Rošt je opatřen středovým popruhem, který zlepšuje jeho stabilitu a nosnost. Vrtáním v ramenní oblasti dochází ke změkčení lamel, které zajišťují správnou oporu páteře i při spánku na boku. Snadnější údržbu roštu zajišťuje fóliovaná povrchová úprava. Pružné lamely uložené ve dvojitých kaučukových pouzdrech reagují na zátěž těla odlišně v různých částech lůžka. Díky posuvným objímkám lze přesně nastavit tuhost pod bedry ve střední části lůžka. Maximální doporučené zatížení roštu je 120 kg. Za příplatek lze objednat atypický rozměr roštu (případně uveďte do poznámky v objednávce). Vlastnosti: – rozměr: 90×200 cm – záruka: 3 roky – počet lamel: 28 kusů – výška roštu: 7 cm Prodloužená šířka: – 120 cm – příplatek 30% Prodloužená délka: – 210 cm – příplatek 15% – 220 cm – příplatek 30% V případě atypického rozměru šířka i délky současně se příplatky sčítají.

Rozměr postele/matrace 90×200 cm
Typ roštu Lamelový
Diskontní produkt získáte právě zde tady u nás zařazený v sekci rošty k matracím. Nyní můžete získat parádní výrobky ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu. To ovšem není vše, naše nabídka je široká! Mrkněte také na další produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. dodává velmi kvalitní výrobky

Tento neodolatelný kus rošt Duostar Kombi P levý od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte tady teď za akční cenu! Nabídka již od 5 888 Kč.