rošt Portoflex Mega

Pohodlný lamelový rošt české výroby se zvýšenou nosností. Tento typ roštu se hodí pro veškeré typy pěnových a latexových... více informací »
rošt Portoflex Mega
6 778 Kč
Více informací »
Pohodlný lamelový rošt české výroby se zvýšenou nosností. Tento typ roštu se hodí pro veškeré typy pěnových a latexových...

Pohodlný lamelový rošt české výroby se zvýšenou nosností. Tento typ roštu se hodí pro veškeré typy pěnových a latexových matrací. Uložení pouzder nad bočnice zaručuje vyšší odolnost roštu, například při prudkém dosednutí na lůžko nedojde k poškození roštu. O Vaše větší pohodlí se postarají posuvné objímky, díky kterým lze nastavit tuhost pod bedry ve střední části lůžka přesně podle Vašeho přání. Zesílená konstrukce roštu, silnější lamely a vyšší počet bederních výztuh, to vše zajistí potřebnou stabilitu lůžka. Středový popruh umístěn na tomto roštu zlepšuje jeho stabilitu a nosnost. Pružné lamely, které jsou uloženy ve dvojitých kaučukových pouzdrech, jsou umístěny nad bočnicí roštu. Natáčejí se a reagují na zátěž těla po celé délce lůžka, ne jen v jeho středu. Vrtáním v ramenní oblasti dochází ke změkčení lamel a díky tomu je zajištěna správná opora páteře i při spánku na boku. Lepší údržbu roštu usnadňuje fóliovaná povrchová úprava. Maximální doporučené zatížení roštu je 150 kg. Za příplatek lze objednat atypický rozměr roštu (případně uveďte do poznámky v košíku). Vlastnosti: – rozměr: 90×200 cm – záruka: 5 let – počet lamel: 28 kusů – výška roštu: 8,5 cm Prodloužená délka: – 210 cm – příplatek 15% – 220 cm – příplatek 30%

Rozměr postele/matrace 90×200 cm
Typ roštu Lamelový Kvalitní a levný produkt rošt Portoflex Mega jde pořídit pohodlně tady na našem webu umístěný v rubrice rošty k matracím! Vyberte si jiné produkty z této populární rubriky za super peníze. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také další kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt rošt Portoflex Mega od známé společnosti FORLIVING s.r.o. najdete tady za výhodnou cenu. Cena již od 6 778 Kč.