Rozkládací pohovka CORNER

Pohovku Corner nabízíme v čalounění příjemnou látkou v modrém odstínu. Pohovku dodáváme vč. taburetu, díky kterému získáte... více informací »
Rozkládací pohovka CORNER
10 346 Kč
Více informací »
Pohovku Corner nabízíme v čalounění příjemnou látkou v modrém odstínu. Pohovku dodáváme vč. taburetu, díky kterému získáte...

Pohovku Corner nabízíme v čalounění příjemnou látkou v modrém odstínu. Pohovku dodáváme vč. taburetu, díky kterému získáte na pohled rohovou sedací soupravu. Doporučujeme ji především do designových a moderně zařízených zasedacích místností. Sedák i opěrák jsou vyplněny pěnou pro ještě pohodlnější posed. Velkou výhodou této sedací soupravy je možnost rozložení. Základem je tedy klasická sedačka s opěrami rukou, u které můžete po sklopení opěradla vytvořit prostornou pohovku na spaní. Nožky pohovky Corner jsou vyrobeny ze dřeva v černé barvě. Nosnost dvojsedáku je 100 kg pro jedno místo.

Barva modrá
Materiál LátkaTento výjimečný produkt dostanete prostě tu na našich stránkách ve známé rubrice sedací soupravy! Nyní můžete najít zcela nové produkty ve zmíněné sekci za příznivou cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí skvělé výrobky.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Rozkládací pohovka CORNER pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte tady teď právě skutečně výhodně. Nabídky od 10 346 Kč.