Rozkládací pohovka Tammy 3sed

Moderní pohovka Tammy 3sed s pevnou opěrou zad nabízí tvrdší sezení. Třímístná pohovka má praktický rozklad i úložný... více informací »
Rozkládací pohovka Tammy 3sed
17 635 Kč
Více informací »
Moderní pohovka Tammy 3sed s pevnou opěrou zad nabízí tvrdší sezení. Třímístná pohovka má praktický rozklad i úložný...

Moderní pohovka Tammy 3sed s pevnou opěrou zad nabízí tvrdší sezení. Třímístná pohovka má praktický rozklad i úložný prostor. Kostra kombinuje DTD desky a masivní dřevo. Pohovku vybírejte z několika druhů a barev čalounění. Doporučujeme přikoupení křesla ze stejné kolekce (viz související produkty). Pohovku Tammy snadno rozložíte na lůžko o rozměru 115×195 cm, a tak hravě vyřešíte občasné přespání návštěvy. Další nespornou výhodou sedačky je její úložný prostor, kam schováte lůžkoviny nebo sezonní oblečení. Záda pohovky nejsou očalouněná, tedy ji nedoporučujeme umístit do prostoru.

Úložný prostor ano
Výška 88 Tento neodolatelný produkt jde sehnat rovnou tady u nás umístěný v sekci sedací soupravy. Máme pro vás zcela nové produkty ve zmíněné kategorii za akční cenu!

Tento akční výrobek Rozkládací pohovka Tammy 3sed značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit na našich stránkách teď v akci. Teď za akční cenu 17 635 Kč.