Čevan katalog nábytku

Sada obrazů FLOWERS 15 x 15 cm 5 kusů

Tento vynikající produkt Sada obrazů FLOWERS 15 x 15 cm 5 kusů od společnosti s dlouholetou tradicí Biano je k získání zrovna za outletovou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 315 Kč.
Sada obrazů FLOWERS 15 x 15
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
315

Výrobce Wallity
Dostupnost Skladem

Je pro vás výbava interiéru důležitá a už dumáte nad tím, co nového do něj pořídit? Chce to ty správné kousky a vy nevíte, co z široké nabídky vybrat? Zvolte si dekorace, které vám nezaberou moc místa, můžete je umístit prakticky kamkoliv. Jde o sadu obrazů Flowers, která má jemné a elegantní linie. Zamilujete si celou sérii na první pohled. Díky jemným pastelovým barvám a vkusným designům se hodí snad do každé místnosti i každého stylu.

Každá sada obsahuje celkem pět obrazů, které spojuje nejen stejný motiv květin, ale také stejný rozměr. Na každém z nich najdete zajímavé zobrazení květiny a především okvětních lístků. Motiv je natištěn na pevné MDF desce, která navíc disponuje UV tiskem. Ten se vyznačuje nástřikem barvy a následným tvrdnutím. Pověsit můžete sadu různými způsoby – společně v rámci jedné série nebo samostatně, čímž vám vznikne pět různých dekorací, které oživí každou domácnost.

Specifikace produktu:

Využitý UV tisk
Sada obsahuje 5 obrazů
Natištěno na MDF desku

Motiv: Rostliny, Počet dílů: Vícedílné, Provedení: Na dřevě, Rám: Bez rámu, Tvar: Čtverec, Způsob malby: Tištěné, Délka: 15 cm, Výška: 15 cm