SANDY 160

Čalouněnou postel Sandy nabízíme v bílé ekokůži, nožky jsou z masivního buku. Díky pevné konstrukci oceníte její odolnost a... více informací »
SANDY 160
9 797 Kč
Více informací »
Čalouněnou postel Sandy nabízíme v bílé ekokůži, nožky jsou z masivního buku. Díky pevné konstrukci oceníte její odolnost a...

Čalouněnou postel Sandy nabízíme v bílé ekokůži, nožky jsou z masivního buku. Díky pevné konstrukci oceníte její odolnost a dlouhou životnost. Manželská postel Sandy upoutá svým elegantním vzhledem a nápadným prošívaným čelem. Dodáváme v demontu vč. roštu, ale bez matrací. Výška prostoru pod postelí 11 cm.

Barva bílá
Rozměr postele/matrace 160×200 cmVynikající produkt SANDY 160 pořídíte prostě tady na webu zařazený v sekci postele! Prozkoumejte ještě ostatní kusy ve zmiňované rubrice ve slevě! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt SANDY 160 s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte tady teď v akci! Akční cena od 9 797 Kč.