Šatní skříň 10

Dvoudveřová šatní skříň Hugo. Skříň je vyrobena z 16 mm silného lamina, které lze vybrat z vícero barevných moderních... více informací »
Šatní skříň  10
8 058 Kč
Více informací »
Dvoudveřová šatní skříň Hugo. Skříň je vyrobena z 16 mm silného lamina, které lze vybrat z vícero barevných moderních...

Dvoudveřová šatní skříň Hugo. Skříň je vyrobena z 16 mm silného lamina, které lze vybrat z vícero barevných moderních kombinací. Vnitřní uspořádání skříně viz obrázek v galerii. Stříbrné úchytky jsou z tvrzeného plastu. Dodáváme v demontu. Skříň je součástí kolekce Hugo.

Materiál Lamino
Kolekce Hugo
Exkluzivní kus Šatní skříň 10 můžete sehnat již dnes tady na webu umístěný v rubrice šatní skříně. Získejte ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce snadno online. Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce prvotřídní sortiment. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky více kousků značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Šatní skříň 10 od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. naleznete tady teď právě za akční cenu! Nabídka od 8 058 Kč.