Šatní skříň 2P

Šatní skříň se 2 plnými dvěřmi z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Uvnitř skříně jsou police a šatní... více informací »
Šatní skříň  2P
14 530 Kč
Více informací »
Šatní skříň se 2 plnými dvěřmi z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Uvnitř skříně jsou police a šatní...

Šatní skříň se 2 plnými dvěřmi z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Uvnitř skříně jsou police a šatní tyč. Vnitřní vybavení skříně naleznete v galerii. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vrchní a spodní desky jsou silné 25 mm. Záda šatní skříně jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme v demontu. Skříň nejvhodněji umístěte do obývacích pokojů nebo ložnic. Pro ještě více úložného místa doporučujeme objednat nástavec (viz související produkty). Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Skříňové dveře Klasické
Rohová skříň ne
Hodně prodávaný produkt jde nakoupit právě tady a teď na našem webu v sekci šatní skříně. Vyhledejte si skvělé zboží z této známé rubriky za výborné peníze. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás více kvalitních produktů značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. dodává skvělé výrobky. Nakupujte výhoděn u nás.

Tento žádaný výrobek Šatní skříň 2P značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte tady a teď právě za výprodejovou cenu! Akční cena od 14 530 Kč.