Šatní skříň Fado

Šatní skříň Fado 235 vás překvapí bohatým vnitřním vybavením! Navíc nabízí skvělý kompromis mezi rozměry a funkčností.... více informací »
Šatní skříň Fado
9 409 Kč
Více informací »
Šatní skříň Fado 235 vás překvapí bohatým vnitřním vybavením! Navíc nabízí skvělý kompromis mezi rozměry a funkčností....

Šatní skříň Fado 235 vás překvapí bohatým vnitřním vybavením! Navíc nabízí skvělý kompromis mezi rozměry a funkčností. Posuvné dveře skvěle šetří místo v prostoru a díky zrcadlu na středových dveřích se vaše ložnice opticky zvětší a projasní. Vnitřní vybavení skříně je uspořádané s ohledem na maximální praktické využití. Skříň je rozdělená do 3 sekcí. První část obsahuje 3 police, kam hravě poskladáte trička, mikiny i svetry. Středová část se šatní tyčí má v dolní části 2 zásuvky na doplňky či spodní prádlo. Třetí sekce s šatní tyčí je určená pro oblečení, které je lepší zavěsit na ramínko. Horní část skříně rozděluje středová příčka na 2 větší policové prostory, kde najdou uplatnění větší krabice se sezonními věcmi nebo jsou skvělým místem na uložení lůžkovin. Skříň Fado se vyrábí z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm a můžete si ji vybrat ze 3 moderních dekorů – ořech selekt, dub sanremo, dub sonoma nebo nadčasové bílé barvy. Skříň dodáváme v demontu, pokud nemáte času nazbyt nebo nejste zrovna kutil, naši pracovníci vám nový nábytek odborně smontují. Stačí si přiobjednat montáž produktu. Šatní skříň Fado nabízíme také v šíři 150 cm nebo 180 cm – viz související zboží.

Materiál Lamino
Skříňové dveře Posuvné-Zrcadlové Nejprodávanější produkt jde nakoupit snadno tu v oblíbené sekci šatní skříně. Najděte si akční zboží z této známé rubriky z pohodlí domova. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete další skvělé kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce top výrobky. A to je teprve začátek!

Výjimečný výrobek Šatní skříň Fado od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete sehnat tady nyní v akci! Nyní pořídíte jen za 9 409 Kč.