Šatní skříň LIMA S2,

Bílou šatní skříň LIMA S2 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Šatní skříň má 2 klasické dveře... více informací »
Šatní skříň LIMA S2
4 997 Kč
Více informací »
Bílou šatní skříň LIMA S2 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Šatní skříň má 2 klasické dveře...

Bílou šatní skříň LIMA S2 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Šatní skříň má 2 klasické dveře a 2 zásuvky, vnitřní prostory rozdělují 4 police a šatní tyč. Dodáváme v demontu. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty.

Barva bílá
Materiál LaminoUnikátní produkt Šatní skříň LIMA S2, můžete získat mimo jiné tu na našem webu zařazený v kategorii šatní skříně. Připravili jsme parádní zboží ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také více kvalitních produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. nabízí vynikající sortiment. Nakupujte výhoděn u nás.

Velmi žádaný produkt Šatní skříň LIMA S2, od společnosti FORLIVING s.r.o. můžete získat na našich stránkách nyní se slevou. Nabídka již od 4 997 Kč.