Šatní skříň LIMA S3,

Šatní skříň LIMA S3 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Skříň má 3 klasické dveře a 2 zásuvky.... více informací »
Šatní skříň LIMA S3
4 904 Kč
Více informací »
Šatní skříň LIMA S3 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Skříň má 3 klasické dveře a 2 zásuvky....

Šatní skříň LIMA S3 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Skříň má 3 klasické dveře a 2 zásuvky. Vnitřní prostor rozdělují praktické police a využívat můžete i šatní tyč. Dodáváme v demontu v dezénu dub sonoma. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty.

Materiál Lamino
Skříňové dveře Klasické Ve slevě tento kus Šatní skříň LIMA S3, je k dostání přímo tu na našem webu v oblíbené sekci šatní skříně. Připravili jsme jiné produkty ve zmíněné rubrice v bezva akci! Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí špičkové výrobky. Přesvědčte se!

Tento oblíbený produkt Šatní skříň LIMA S3, značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat právě nyní za výhodnou cenu! V akci od 4 904 Kč.