Šatní skříň Liol LI10

Šatní skříň z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobená z lamina. Nábytek z kolekce Lionel je elegantní a má... více informací »
Šatní skříň Liol LI10
19 094 Kč
Více informací »
Šatní skříň z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobená z lamina. Nábytek z kolekce Lionel je elegantní a má...

Šatní skříň z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobená z lamina. Nábytek z kolekce Lionel je elegantní a má luxusní vzhled. Produkty této kolekce se hodí do moderního interiéru a lze je použít při zařizování obývacích pokojů, jídelen či ložnic. Snadné otevírání dvířek a zásuvek zajišťují atypické úchytky, které nenarušují jejich vzhled. Šatní skříň má 2 plné dveře a 2 dveře se zrcadlem. Čela dveří jsou v bílém lesku. Ke skříni je možné dokoupit LED osvětlení (viz související zboží). Vnitřní vybavení skříně (viz obrázek níže). Dodáváno v demontu. Šatní skříň je součástí kolekce Lionel.

Barva bílá
Materiál Lamino Tento oblíbený výrobek lze pořídit jednoduše tu na našem webu umístěný v rubrice šatní skříně. Nyní můžete získat oblíbené produkty z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tato značka FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí skvělé zboží.

Tento velmi oblíbený kus Šatní skříň Liol LI10 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat tady nyní opravdu výhodně! Cena již od 19 094 Kč.