Šatní skříň Malta S3D artisan

Prostornou šatní skříň Malta S3D nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci se šedou barvou. Šatní skříň má klasické... více informací »
Šatní skříň Malta S3D artisan
9 942 Kč
Více informací »
Prostornou šatní skříň Malta S3D nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci se šedou barvou. Šatní skříň má klasické...

Prostornou šatní skříň Malta S3D nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci se šedou barvou. Šatní skříň má klasické 3 dveře. V levé a pravé části naleznete vrchní polici a šatní tyč, prostřední část dělí 4 police. Kolekce Malta si díky kombinaci čistých linií a funkčnosti najde místo v mnoha obývacích pokojích či ložnicích. Dekor hřejivého dubu artisan s matnou šedou učiní každý pokoj jedinečným. Skříň vám dodáme v demontu. Prohlédněte si kompletní nabídku bezúchytkového systému Malta v celé své kráse.

Materiál Lamino
Výška 196
Kvalitní a levný produkt pořídíte rovněž tady na webu v populární rubrice šatní skříně. Nyní najdete další kousky z této sekce za super cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také více kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. vám poskytuje kvalitní produkty Nové kousky každý den!

Tento kvalitní a levný produkt Šatní skříň Malta S3D artisan od známé společnosti FORLIVING s.r.o. máte možnost pořídit u nás opravdu levně. V současnosti za 9 942 Kč.