Šatní skříň Puerto se zrcadlem

Moderní šatní skříň Puerto 240 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Středové... více informací »
Šatní skříň Puerto  se zrcadlem
22 618 Kč
Více informací »
Moderní šatní skříň Puerto 240 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Středové...

Moderní šatní skříň Puerto 240 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Středové dveře jsou opatřeny zrcadlem. Lze vybrat z více trendy dekorů (viz varianty). U šatní skříně je možné zvolit si vnitřní vybavení, možnosti najdete v rámci volitelných variant. Nákresy možných vnitřních uspořádání naleznete také v galerii. Skříň je dodávána v demontu. Vysvětlení k volbě barevného provedení – korpus / přední plocha / pásek.

Materiál Lamino
Skříňové dveře Posuvné-Zrcadlové Ve slevě produkt máte možnost koupit v pohodě tady na webu umístěný v sekci šatní skříně! Máme pro vás akční produkty ve zmíněné rubrice ve výhodné akci.

Tento žádaný produkt Šatní skříň Puerto se zrcadlem od top výrobce FORLIVING s.r.o. lze zakoupit tady teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně teď u nás za 22 618 Kč.