Šatní skříň Rea Houston 4-ZR

Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do... více informací »
Šatní skříň Rea Houston 4-ZR
17 920 Kč
Více informací »
Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do...

Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do každé místnosti. Na posuvný systém dveří je použito kování Hettich s celoživotní garancí kvality. Skříň je vyráběna v několika dezénech – lze vybrat viz varianty. Skříň je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm, které je ohraněco 0,5 mm ABS. Jedny posuvné dveře jsou opatřeny zrcadlem. Vnitřní vybavení skříně obsahuje 6 polic a šatní tyč. Dodáváno v demontu.

Materiál Lamino
Skříňové dveře Posuvné-Zrcadlové
Tento vynikající produkt Šatní skříň Rea Houston lze nakoupit rovnou tu na našem webu v populární rubrice šatní skříně! Pořiďte si oblíbené zboží ze zmíněné sekce za mimořádně nízkou cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. nabízí prvotřídní sortiment.

Tento akční výrobek Šatní skříň Rea Houston 4-ZR od top značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat tady nyní za výprodejovou cenu! Aktuálně v akci za 17 920 Kč.