Šatní skříň Rico se zrcadlem

Moderní šatní skříň Rico 220 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Středové... více informací »
Šatní skříň Rico  se zrcadlem
22 618 Kč
Více informací »
Moderní šatní skříň Rico 220 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Středové...

Moderní šatní skříň Rico 220 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Středové dveře jsou opatřeny zrcadlem. Lze vybrat z více trendy dekorů (viz varianty). U šatní skříně je možné zvolit si vnitřní vybavení, možnosti najdete v rámci volitelných variant. Nákresy možných vnitřních uspořádání naleznete také v galerii. Skříň je dodávána v demontu. Vysvětlení k volbě barevného provedení – korpus / přední plocha / pásek.

Materiál Lamino
Skříňové dveře Posuvné-Zrcadlové Levný produkt jde získat prostě tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii šatní skříně. Podívejte se na zcela nové produkty z této známé kategorie za příznivou cenu.

Žádaný produkt Šatní skříň Rico se zrcadlem od společnosti s úžasnou pověstí FORLIVING s.r.o. pořídíte momentálně na webu za báječnou cenu! Nyní pořídíte za super cenu 22 618 Kč.