Šatní skříň se zrcadlem 3D2S

Šatní skříň se zrcadlem Jagger 3D2S v dezénu dub monastery / černá. Prostorná skříň se 2 zásuvkami, 2 plnými a zrcadlovými... více informací »
Šatní skříň se zrcadlem  3D2S
14 266 Kč
Více informací »
Šatní skříň se zrcadlem Jagger 3D2S v dezénu dub monastery / černá. Prostorná skříň se 2 zásuvkami, 2 plnými a zrcadlovými...

Šatní skříň se zrcadlem Jagger 3D2S v dezénu dub monastery / černá. Prostorná skříň se 2 zásuvkami, 2 plnými a zrcadlovými dveřmi nabízíme z lamina o síle 18mm (horní deska) a 16mm (korpusy, čela zásuvek a dveří). Pojezdy zásuvek jsou kuličkové. V levé části skříně za plnými dveřmi jsou 4 police, za zrcadlovými a plnými dveřmi je věšáková tyč po celé šíři. S jednotlivými prvky z kolekce Jagger si vytvoříte mnoho jedinečných uspořádání. Kompozice nábytku s kovovými úchytkami vám zajistí vytvoření útulného a současně elegantního pokoje. Pro snadné a rychlé objednání jsme pro vás vytvořili ucelenou obývací sestavu a ložnici (viz související produkty).

Materiál Lamino
Výška 213,5Unikátní výrobek lze získat mimo jiné tady u nás v oblíbené kategorii šatní skříně! Vyberte si ještě jiné produkty ze zmíněné sekce ve výhodné akci! To však není všechno, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. má vysoce kvalitní výrobky.

Tento neodolatelný produkt Šatní skříň se zrcadlem 3D2S od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete u nás téměř zdarma. Právě teď jen za 14 266 Kč.