Šatní skříň se zrcadlem LIMA S3,

Zrcadlovou šatní skříň LIMA S3 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Skříň má zrcadlové dveře, 2... více informací »
Šatní skříň se zrcadlem LIMA S3
Zrcadlovou šatní skříň LIMA S3 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Skříň má zrcadlové dveře, 2...

Zrcadlovou šatní skříň LIMA S3 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Skříň má zrcadlové dveře, 2 plné dveře a 2 zásuvky. Vnitřní prostor rozdělují praktické police a využívat můžete i šatní tyč. Dodáváme v demontu v dezénu bílá. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty.

Barva bílá
Materiál LaminoPovedený produkt Šatní skříň se zrcadlem lze koupit právě nyní tady na stránkách v oblíbené rubrice šatní skříně! Nyní získáte vyjímečné produkty z této oblíbené sekce ve slevě. U nás vám nabízíme více, mrkněte na další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. vám poskytuje top zboží

Žádaný kus Šatní skříň se zrcadlem LIMA S3, originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít tady teď opravdu výhodně. Akční cena již od 5 596 Kč.