Čevan katalog nábytku

Šatní skříň Spiken I hnědá

Nejprodávanější produkt Šatní skříň Spiken I hnědá od našeho předního výrobce Biano je k sehnání právě teď v naší nabídce téměř zdarma! Momentálně v akci za 7 985 Kč.
Šatní skříň Spiken I
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
7 985

Výrobce Tvilum
Dostupnost Skladem

Šatní skříň Spiken spojuje kvalitní zpracování, ohled na životní prostředí a praktičnost do jednoho dokonalého kusu nábytku. Právě tato skříň je vyrobena z vysoce kvalitního laminátu, který zajišťuje pevnost a použitelnost po dlouhá léta.

Skříň se nepyšní pouze svým moderním designem, ale také praktickými prvky, které usnadní organizaci vašeho šatního obsahu. Skříň nabízí dostatek prostoru pro uspořádání vašeho oblečení, kabelek i klobouků. S praktickým designem a promyšleným uspořádáním vnitřního prostoru získáte dokonalou organizaci a snadný přístup ke všem vašim věcem. Můžete ji využít nejen v ložnici, ale také v dětském či studentském pokoji. Skříň splní dokonale veškeré vaše potřeby úložného prostoru a najde si místo v různých typech interiéru.

Kromě dostatečného úložného prostoru je tato skříň vybavena praktickými zásuvkami, které můžete využít podle vašich potřeb. Další vychytávkou jsou černé úchyty, které šatní skříni dodávají sofistikovaný stylový vzhled. Jejich černé zpracování přidává kontrastní eleganci k celkovému designu skříně, což ji činí nejen praktickou, ale i vizuálně atraktivní. Design skříně je navržen v přírodním provedení, které se vyznačuje jednoduchými čistými liniemi, díky kterým se skříň snadno přizpůsobí do jakéhokoli typu interiéru.

Specifikace produktu:

Montážní návod součást balení
Kvalitní zpracování
Moderní design
Dostatek úložného prostoru

Série: Spiken, Hmotnost: 72 kg, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Tvar: Přímé, Typ: Bez zrcadla, Vnitřní dispozice: 1 závěsná tyč, 3 police, 3 šuplíky, Zavírání: Šuplíky + klasické dvířka, Délka: 98,5 cm, Hloubka: 49,8 cm, Výška: 200,4 cm