Šatník – kombinovaný 1

Masiv - smrk. 3x zásuvka, 3x dvířka, 1x tyč, velká police, 2 x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva.... více informací »
Šatník - kombinovaný 1
32 434 Kč
Více informací »
Masiv - smrk. 3x zásuvka, 3x dvířka, 1x tyč, velká police, 2 x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva....

Masiv – smrk. 3x zásuvka, 3x dvířka, 1x tyč, velká police, 2 x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 87 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Rohová skříň ne
Skříňové dveře Klasické
Velmi oblíbený produkt Šatník – kombinovaný 1 máte možnost najít právě teď tu ve známé rubrice šatní skříně. Pořiďte si akční zboží z této známé kategorie ve výprodejové akci! Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný kus Šatník - kombinovaný 1 s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte tady skutečně výhodně. Ceny již od 32 434 Kč.