Sedací pytel BeanBag comfort-dark blue

Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů ležení i... více informací »
Sedací pytel BeanBag comfort-dark blue
2 289 Kč
Více informací »
Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů ležení i...

Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů ležení i sezení a je vhodný do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Využít jej můžete i pro venkovní aktivity (např. na zahradě). Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: 189 x 140 cm Barva: dark blue (tmavě modrá) Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – odepínatelné popruhy – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího pytle – plnění je chráněno trojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čištění: Potah pytle není snímatelný a není určen k praní. Čištění se provádí pouze vlhkou houbou a v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Mýdlo i prášek je třeba očistit, aby na sedacím pytli nezůstaly fleky.

Barva tmavě modrá-Modrá
Materiál Látka
Levný produkt Sedací pytel BeanBag comfort-dark lze koupit taky tady u nás v oblíbené rubrice sedací vaky. Připravili jsme pro vás unikátní kousky z této populární sekce za super ceny! Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. má v nabídce vynikající sortiment. Přesvědčte se. Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na více kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný kus Sedací pytel BeanBag comfort-dark blue od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete u nás právě v akci. Aktuálně v akci za 2 289 Kč.