Sedací pytel BeanBag duo-dark blue-cyan

Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů ležení i... více informací »
Sedací pytel BeanBag duo-dark blue-cyan
2 289 Kč
Více informací »
Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů ležení i...

Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů ležení i sezení a je vhodný do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Využít jej můžete i pro venkovní aktivity (např. na zahradě). Hlavní předností sedacího pytle duo je, že každá jeho strana má jinou barvu, kterou lze měnit dle nálady a prostředí. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: 189 x 140 cm Barva: dark blue- cyan (tmavě modrá – křiklavě modrá) Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – každá strana jiná barva – odepínatelné popruhy – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího pytle – plnění je chráněno trojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čištění: Potah pytle není snímatelný a není určen k praní. Čištění se provádí pouze vlhkou houbou a v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Mýdlo i prášek je třeba očistit, aby na sedacím pytli nezůstaly fleky.

Barva modrá-tmavě modrá-Modrá
Materiál LátkaTento velmi žádaný produkt Sedací pytel BeanBag duo-dark můžete nakoupit právě zde tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci sedací vaky! Připravili jsme kvalitní produkty z této populární kategorie za nejnižší cenu! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. U nás najdete další produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce FORLIVING s.r.o. vám poskytuje špičkové zboží.

Tento akční a ve slevě výrobek Sedací pytel BeanBag duo-dark blue-cyan od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte právě zde opravdu levně! Akční ceny již od 2 289 Kč.