Sedací pytel BeanBag perfekt-sea green

Sedací vaky mají systém trojího zapínání, tudíž není možné samovolně vysypat náplň vaku a zároveň slouží k bezpečnosti... více informací »
Sedací pytel BeanBag perfekt-sea green
2 089 Kč
Více informací »
Sedací vaky mají systém trojího zapínání, tudíž není možné samovolně vysypat náplň vaku a zároveň slouží k bezpečnosti...

Sedací vaky mají systém trojího zapínání, tudíž není možné samovolně vysypat náplň vaku a zároveň slouží k bezpečnosti dětí před samovolným rozepnutím. Sedací pytel má kvalitní dvojité prošívání. Sedací vak je vhodný do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Využít jej můžete také jako lůžko či relaxační polštář před TV. Sedací vak má voděodolný a omyvatelný povrch, a proto je vhodný i na zahradu, kde můžete relaxovat na sluníčku. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: 179 x 140 cm Barva: sea green (modrozelená) Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího pytle – plnění je chráněno trojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čištění: Potah pytle není snímatelný a není určen k praní. Čištění se provádí pouze vlhkou houbou a v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Mýdlo i prášek je třeba očistit, aby na sedacím pytli nezůstaly fleky.

Materiál Látka

Tento oblíbený kus Sedací pytel BeanBag perfekt-sea green je dostupný pohodlně na stránkách zařazený v rubrice sedací vaky! Nyní můžete koupit akční produkty ze zmíněné sekce za příznivou cenu! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také další vybrané kousky značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje špičkové zboží

Vynikající kus Sedací pytel BeanBag perfekt-sea green od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat teď ve slevě. Nyní pořídíte jen za 2 089 Kč.