Sedací pytel Shaggy Multicolor pink-violet-blue

Neskutečně pohodlný a atraktivní sedací pytel Shaggy v barevném provedení růžová-fialová-modrá. Sedací pytel o průměru 90cm... více informací »
Sedací pytel Shaggy Multicolor pink-violet-blue
2 699 Kč
Více informací »
Neskutečně pohodlný a atraktivní sedací pytel Shaggy v barevném provedení růžová-fialová-modrá. Sedací pytel o průměru 90cm...

Neskutečně pohodlný a atraktivní sedací pytel Shaggy v barevném provedení růžová-fialová-modrá. Sedací pytel o průměru 90cm a výšce 50cm nabízímev několika barevných variantách. Vak s dlouhými třásněmi dodáváme ve tvaru dle fotografie, náplň z malých polystyrenových kuliček vysoké hustoty výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Jestli vás úplně nezaujal, věřte tomu, že vaše děti (nejen v teenagerovském věku)tenhle kousek nadchne! Parametry: – materiál 100% polyester – průměr 90 cm x výška 50 cm – barva růžová, fialová, modrá – náplň polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – materiál hebký na dotek Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Materiál Látka
Barva fialová-modrá-růžová
Vysoce kvalitní produkt dostanete v pohodě na našich stránkách umístěný v kategorii sedací vaky! Nyní najdete oblíbené výrobky ve zmíněné sekci v bezva akci! Naše nabídka je široká, mrkněte také na další skvělé kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Sedací pytel Shaggy Multicolor pink-violet-blue od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat zde nyní v akci! Akční cena od 2 699 Kč.