Sedací vak 179×140 perfekt chocolate

Sedací vak Perfekt v odstínu chocolate doporučujeme do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Vaky mají systém trojího... více informací »
Sedací vak 179x140 perfekt chocolate
Sedací vak Perfekt v odstínu chocolate doporučujeme do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Vaky mají systém trojího...

Sedací vak Perfekt v odstínu chocolate doporučujeme do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Vaky mají systém trojího zapínání, tudíž není možné samovolně vysypat náplň vaku a zároveň slouží k bezpečnosti dětí před samovolným rozepnutím. Sedací pytel má kvalitní dvojité prošívání. Využít jej můžete také jako lůžko či relaxační polštář před TV. Sedací vak má voděodolný a omyvatelný povrch, a proto je vhodný i na zahradu, kde můžete relaxovat na sluníčku. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: 179 x 140 cm Barva: chocelate (čokoládová) Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího pytle – plnění je chráněno trojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čištění: Potah pytle není snímatelný a není určen k praní. Čištění se provádí pouze vlhkou houbou a v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Mýdlo i prášek je třeba očistit, aby na sedacím pytli nezůstaly fleky.

Barva čokoládová-Hnědá
Materiál Nylon
Tento velmi oblíbený kousek máte možnost koupit jednoduše tady na našich stránkách umístěný v kategorii sedací vaky! Připravili jsme vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice na pár kliknutí.

Tento velmi žádaný výrobek Sedací vak 179x140 perfekt chocolate originál od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat na našich stránkách nyní za akční cenu. Nyní pořídíte jen za 2 089 Kč.