Skládací stůl Expert 2

Jednoduchý skládací stůl Expert 2 je vhodný do menších jídelen, kuchyní nebo na chatu, kde potřebujete šetřit místem. Stůl... více informací »
Skládací stůl Expert 2
3 364 Kč
Více informací »
Jednoduchý skládací stůl Expert 2 je vhodný do menších jídelen, kuchyní nebo na chatu, kde potřebujete šetřit místem. Stůl...

Jednoduchý skládací stůl Expert 2 je vhodný do menších jídelen, kuchyní nebo na chatu, kde potřebujete šetřit místem. Stůl lze jednoduše složit, takže nezabírá mnoho místa. Stůl Expert 2 je vyrobený z lamina o síle 16 mm. Lze vybrat z vícero dekorů (viz varianty). Dodáváno v demontu.

Materiál Lamino
Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové
Nejprodávanější produkt Skládací stůl Expert 2 dostanete v pohodě tady u nás umístěný v rubrice jídelní stoly. Nyní pořídíte ještě podobné kousky ve zmíněné kategorii za skvělou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento výrobek Skládací stůl Expert 2 originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat právě opravdu výhodně. Teď v akci 3 364 Kč.