Skleník dvoudílný rohový

Masiv - smrk. 1x zásuvka, 2x dvířka, 3x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý.... více informací »
Skleník dvoudílný rohový
27 443 Kč
Více informací »
Masiv - smrk. 1x zásuvka, 2x dvířka, 3x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý....

Masiv – smrk. 1x zásuvka, 2x dvířka, 3x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 41 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Materiál Masiv-Dřevo-Sklo
Rohová skříň ano
Žádaný produkt Skleník dvoudílný rohový lze získat právě teď tady na stránkách v oblíbené sekci vitríny! Nyní si můžete vybrat další produkty ve zmiňované sekci z pohodlí domova. Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. prodává skvělý sortiment. To ale ovšem není vše, máme toho více. Máme v nabídce však také další zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento designový kus Skleník dvoudílný rohový originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít u nás právě skutečně levně! Nyní pořídíte jen za 27 443 Kč.