Skříň 2, tmavý

Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera... více informací »
Skříň  2
6 690 Kč
Více informací »
Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera...

Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera je vhodná pro všechny, kteří touží po té nejvyšší kvalitě. Skříň je vyrobená z lamina s ABS hranami v barevném provedení dřeva jasan tmavý. Doporučujeme umístit do ložnice, předsíně či šatny. Dvoudveřová skříň disponuje plnými dvířky, za nimiž se ukrývá věšáková tyč, a také jednou zásuvkou ve spodní části. Čela dvířek i zásuvky jsou opatřena kovovými úchytkami. Použitý materiál je o síle 16 až 48 mm. Skříňka je k dispozici také v dalších barevných provedeních. Dodáváme v demontu. Podrobné rozměry naleznete na obrázku v galerii. Podívejte se také na další nábytek z této kolekce Cristalera – viz související produkty níže.

Materiál Lamino
Dekor jasan
Žádaný produkt Skříň 2, je k dispozici nyní tady na stránkách umístěný v rubrice šatní skříně! Nyní si můžete vybrat ještě další produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny! Přední výrobce FORLIVING s.r.o. poskytuje vynikající produkty.

Výjimečný a žádaný výrobek Skříň 2, tmavý originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít u nás právě téměř zdarma. Nyní lze objednat jen za 6 690 Kč.