Skříň LAR-10

Šatní skříň Lars se 4 dvířky vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Barevná kombinace sází na jistotu. Bílou barvu... více informací »
Skříň  LAR-10
9 104 Kč
Více informací »
Šatní skříň Lars se 4 dvířky vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Barevná kombinace sází na jistotu. Bílou barvu...

Šatní skříň Lars se 4 dvířky vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Barevná kombinace sází na jistotu. Bílou barvu na předních plochách nábytku můžete kombinovat teplými dřevodekory, které navozují útulný a teplý domov. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Kolekci Lars charakterizuje rafinované provedení úchytek a 12 cm vysoké dřevěné nožky. Nábytek z kvalitního 16 mm silného lamina má navíc ABS úpravu hran. Tím je minimalizováno riziko mechanického poškození či odštípnutí. Prvky systému disponují systémem tichého dovírání. Toužíte-li po trendovém a funkčním bydlení, je kolekce LARS tím pravým řešením.

Skříňové dveře Klasické
Rohová skříň ne Vysoce kvalitní produkt Skříň LAR-10 jde získat snadno tady na webu v rubrice šatní skříně. Nyní můžete získat skvělé produkty z této sekce z pohodlí domova! Významná značka FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce špičkové výrobky.

Tento nejprodávanější produkt Skříň LAR-10 značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat právě opravdu levně! Akční ceny již od 9 104 Kč.