Skříň Q, dub craft zlatý / grafit

Kolekce Fency je určená pro všechny příznivce jednoduchého, avšak praktického a líbivého designu. Barevně kombinuje dezén... více informací »
Skříň  Q
8 790 Kč
Více informací »
Kolekce Fency je určená pro všechny příznivce jednoduchého, avšak praktického a líbivého designu. Barevně kombinuje dezén...

Kolekce Fency je určená pro všechny příznivce jednoduchého, avšak praktického a líbivého designu. Barevně kombinuje dezén dřeva dub craft zlatý s prvky grafitově šedé barvy. Vysoká skříň z této kolekce disponuje prostory s policemi za plnými dvířky. Celá skříň je rozdělena na dvě části a skvěle se hodí nejen do ložnice či předsíně. DTD laminovaná o síle 16 mm, vrchní deska síly 22 mm. Dodáváme v demontu. Podívejte se také na další nábytek kolekce Fency – viz související produkty níže.

Materiál Lamino
Dekor dub-craft zlatýVelmi žádaný produkt Skříň Q, dub craft zlatý / grafit můžete dostat nyní u nás v sekci šatní skříně! Nyní si můžete vybrat nové produkty ze zmíněné rubriky za rozumné peníze.

Tento neodolatelný výrobek Skříň Q, dub craft zlatý / grafit originál od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete u nás právě se slevou! Akční cena od 8 790 Kč.