Skříň TORINO 2D

Šatní skříň TORINO 2D nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Prostorná skříň vám poskytne přehledné uložení vašich... více informací »
Skříň TORINO 2D
9 379 Kč
Více informací »
Šatní skříň TORINO 2D nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Prostorná skříň vám poskytne přehledné uložení vašich...

Šatní skříň TORINO 2D nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Prostorná skříň vám poskytne přehledné uložení vašich věcí za 2 dveřmi. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Kombinace dřeva s bílou působí úžasně, dodává interiéru elegantní vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce Torino bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji. Charakteristickým rysem tohoto nábytku je jeho asymetrie a bezúchytkový systém dvířek. Pojezdy zásuvek jsou kuličkové plnovysuvné. Čela a dvířka jsou z MDF v lesklé bílé folii. Korpus nábytku je z lamina. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Materiál Lamino
Výška 200Hodně oblíbený kousek je k dostání bez obtíží tu na webu ve známé kategorii šatní skříně! Nyní můžete koupit kvalitní produkty z naší sekce jednoduše online! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Skříň TORINO 2D od top značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat u nás se slevou! Právě lze objednat jen za 9 379 Kč.