Skříňka pod umyvadlo Anter, /

Skříňka pod umyvadlo Anter z bílé DTD s prvky v dezénu dub artisan. Koupelnovou skříňku se 2 plnými dvířky dodáváme bez... více informací »
Skříňka pod umyvadlo Anter
4 390 Kč
Více informací »
Skříňka pod umyvadlo Anter z bílé DTD s prvky v dezénu dub artisan. Koupelnovou skříňku se 2 plnými dvířky dodáváme bez...

Skříňka pod umyvadlo Anter z bílé DTD s prvky v dezénu dub artisan. Koupelnovou skříňku se 2 plnými dvířky dodáváme bez umyvadla. Pro pohodlné otevírání jsou dvířka vybavena zdobnými úchytkami. Uvnitř skříňky naleznete prostor rozdělený policí na dvě části, které vám poskytnou dostatek úložného místa pro ručníky, či čistící prostředky. Vybavte si koupelnu dle vašich představ a potřeb společně s dalšími prvky této elegantní sektorové kolekce Anter(viz související produkty). Dodáváme v demontu. Vlastnosti: materiál DTD laminovaná dezén bílá / dub artisan šířka 84 cm hloubka 32 cm výška 67 cm

Barva bílá
Materiál Lamino
Hodně oblíbený výrobek Skříňka pod umyvadlo Anter, / jde nakoupit nyní tady a teď na našem webu v sekci koupelnový nábytek. Prozkoumejte oblíbené výrobky ze zmíněné kategorie z pohodlí domova!

Exkluzivní kus Skříňka pod umyvadlo Anter, / originál od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete u nás právě za výhodnou cenu. Teď za akční cenu 4 390 Kč.