Snídaňová souprava HONEYMOON, světlá

Ratanová snídaňová souprava Honeymoon v odstínu světlý med je vhodná do menšího prostoru. Snídaňová souprava je lehce... více informací »
Snídaňová souprava HONEYMOON
6 090 Kč
Více informací »
Ratanová snídaňová souprava Honeymoon v odstínu světlý med je vhodná do menšího prostoru. Snídaňová souprava je lehce...

Ratanová snídaňová souprava Honeymoon v odstínu světlý med je vhodná do menšího prostoru. Snídaňová souprava je lehce přenositelná, vhodné umístění ratanové snídaňové soupravy je například na vaší terase či balkóně v letním období. Pohodlné ratanové jídelní židle s bílým polstrováním se jednoduše zasunují pod ratanový stolek s oválnou skleněnou deskou. Souprava je lehká, jednoduše se dá sklidit při nepříznivém počasí.

Šířka židle 50 cm
Výška opěradla 74 cm Hodně žádaný produkt Snídaňová souprava HONEYMOON, světlá můžete nakoupit mimo jiné na stránkách zařazený v sekci sedací soupravy! Nyní můžete získat ještě podobné produkty z naší sekce z pohodlí domova! Výrobce FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává vynikající sortiment.

Tento skvělý výrobek Snídaňová souprava HONEYMOON, světlá originál od výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte teď opravdu levně. Nabídka již od 6 090 Kč.