Stojan na šaty WU-18

Stojan na šaty je skvělým pomocníkem do ložnice i do šatny. Kolečka zajistí snadnou manipulaci a univerzální provedení z... více informací »
Stojan na šaty WU-18
1 822 Kč
Více informací »
Stojan na šaty je skvělým pomocníkem do ložnice i do šatny. Kolečka zajistí snadnou manipulaci a univerzální provedení z...

Stojan na šaty je skvělým pomocníkem do ložnice i do šatny. Kolečka zajistí snadnou manipulaci a univerzální provedení z chromovaného kovu se hodí do všech prostor. Praktický rošt ve spodní části věšáku je ideální na odložení bot či krabic. Stojan dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 103 cm – hloubka 49 cm – výška 181 cm

Materiál Kov

Diskontní kus Stojan na šaty WU-18 jde sehnat bezstarostně tu ve známé kategorii němý sluha! Připravili jsme pro vás parádní produkty ze zmíněné kategorie za skvělou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. vám představuje vysoce kvalitní produkty Nabídka platí do vyprodání zásob!

Velmi oblíbený kus Stojan na šaty WU-18 od známé značky FORLIVING s.r.o. získáte na našich stránkách levně! Nabídka již od 1 822 Kč.