Čevan katalog nábytku

Taburet Asmara 16 fialový

Unikátní a žádaný produkt Taburet Asmara 16 fialový od dodavatele zboží Biano snadno pořídíte u nás teď extra výhodně. Nyní můžete mít za 1 526 Kč.
Taburet Asmara 16
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
1 526

Výrobce Hanah Home
Dostupnost Skladem

Nemáte dostatek míst k sezení v obývacím pokoji, když přijde návštěva? Taburet Asmara je elegantním a úsporným řešením! Vyniká svou pohodlností, kterou zajišťuje 32 DNS paměťová pěna se skvělou schopností adaptovat se tvaru vašeho těla. Nachází se v ideální výšce, tudíž posezení bude pohodlné i pro vaše kolena. Zajišťuje stabilitu díky rámu z bukového dřeva a MDF desky, dopomáhají i elegantní kovové nohy. Produkt je vyhotoven v glamour stylu, který polichotí moderním i klasickým aranžmá. Pyšní se polstrováním příjemnou tkaninou, jejíž údržbu lze provádět jednoduše – vlhčeným hadříkem. Když taburet nebudete zrovna potřebovat k sezení, můžete jej využít jako odkládací plochu. Této koupi stoprocentně nebudete litovat!

Specifikace produktu:

Pohodlné posezení
Skladné provedení
Glamour styl

Hustota výplně: 0,7 kg, Materiál: Tkanina, Materiál nohou: Kov, Materiál rámu: MDF, Bukové dřevo, Materiál sedáku: Tkanina, Materiál tkaniny: 100% Polyester, Maximální nosnost: 150 kg, Pěna: 32 DNS, Typ: Kulaté, Úložný prostor: Bez úložného prostoru, Výška nohou: 10 cm, Vzor: Jednobarevné, Hloubka: 40 cm, Šířka: 40 cm, Výška: 40 cm