Čevan katalog nábytku

Taburet Genma tmavě zelený

Kvalitní a žádaný kus Taburet Genma tmavě zelený originál od výrobce Biano pohodlně dostanete momentálně na webu za super cenu! K sehnání zrovna v akci za 1 760 Kč.
Taburet Genma tmavě
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
1 760

Výrobce Hanah Home
Dostupnost Skladem

Přišla vám návštěva, chcete zorganizovat přátelské posezení v obývacím pokoji, ale nemáte dostatek míst k sezení? Přinášíme vám praktické a pohodlné řešení v podobě taburetu Hexa! Pohostí až dvě osoby díky svému rozměru a zaručí jim nejvyšší možné pohodlí díky 32 DNS výplni, která se skvěle přizpůsobí tvaru těla. Taburet je čalouněn látkou v tmavě zeleném odstínu, jedná se o kombinaci bavlny a polyesteru, jež je velice příjemná na dotek, plus se snadno čistí. Svým designem se taburet hodí především do klasických aranžmá či prostor laděných do tmavých odstínů.

Kouzlo taburetu spočívá v jeho multifunkčnosti. Můžete jej umístit před křeslo a využít jako podnožku pro vaše natažené nohy. Zároveň za jeho pomoci můžete prodloužit i pohovku. Taktéž poslouží při odkládání vaší oblíbené četby, když se budete chtít občerstvit kávou. A to je lákavá myšlenka!

Specifikace produktu:

Nevšední odstín
Pohodlné posezení
Pojme dvě osoby

Hustota výplně: 0,7 kg, Materiál: Tkanina, Materiál nohou: Dřevo, Materiál rámu: MDF, Bukové dřevo, Materiál sedáku: Tkanina, Materiál tkaniny: 50% Polyester, 50% Bavlna, Nosnost: 150 kg, Pěna: 32 DNS, Typ: Hranaté, Úložný prostor: Bez úložného prostoru, Vzor: Jednobarevné, Hloubka: 40 cm, Šířka: 80 cm, Výška: 40 cm