Čevan katalog nábytku

Taburet Kare Puf šedý

Tento vynikající produkt Taburet Kare Puf šedý od odblíbeného výrobce Biano můžete koupit zrovna dneska napořád výhodně! Levně za cenu 1 247 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
1 247

Výrobce Hanah Home
Dostupnost Skladem

Potřebujete rozšířit místa k sezení ve svém obývacím pokoji a zároveň nechcete, aby nový prvek rušil styl vašeho interiéru? Nabízíme vám praktické i nenápadné řešení v podobě taburetu Kare Puf. Je čalouněn kombinací polyesteru s bavlnou, která příjemně hladí při doteku. Komfort zajišťuje 32 DNS výplň se schopností se adaptovat dle tvaru postavy. Neutrální šedý odstín nebude rušit design vašeho interiéru a zapadne do moderních i klasických aranžmá.

Kouzlo taburetu spočívá v jeho multifunkčnosti. Můžete jej umístit před křeslo a využít jako podnožku pro vaše natažené nohy. Zároveň ho můžete libovolně přemisťovat z místnosti do místnosti dle potřeby. Pokud jej nebudete potřebovat, díky své velikosti se dokonale vejde do rohu místnosti, kde nebude překážet!

Specifikace produktu:

Nevšední odstín
Pohodlné posezení
Do jakéhokoliv aranžmá

Hustota výplně: 0,7 kg, Materiál: Tkanina, Materiál nohou: Plast, Materiál rámu: MDF, Bukové dřevo, Materiál sedáku: Tkanina, Materiál tkaniny: 50% Polyester, 50% Bavlna, Nosnost: 150 kg, Pěna: 32 DNS, Typ: Hranaté, Úložný prostor: Bez úložného prostoru, Vzor: Jednobarevné, Hloubka: 42 cm, Šířka: 40 cm, Výška: 40 cm