Čevan katalog nábytku

Taburet Stump hnědý

Ve slevě kousek Taburet Stump hnědý od populární značky Biano snadno získáte právě nyní na našich stránkách až neuvěřitelně levně! Nyní můžete mít za 1 445 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
1 445

Výrobce Hanah Home
Dostupnost Skladem

Potrpíte si na originální design a potřebujete více míst k sezení? Využijte této unikátní nabídky – pořiďte si taburet Stump! Vyniká především svým nevšedním zpracováním, imituje pařez! Neschází ani léta na vrchní straně a boky tvoří kůra, která vás na dotek nepoškrábe! Taburet je totiž vyhotoven z látky příjemné na dotek. Pohodlí umocňuje 32 DNS výplň dokonalá k sezení. Tento design skvěle zapadne na chalupu ke krbu, nebo do interiéru, který ladíte do chalupářského stylu. Beze sporu okouzlí i dětské spotřebitele, které si s ním ve svém pokoji budou hospodařit.

Kouzlo taburetu spočívá v jeho multifunkčnosti. Můžete jej umístit před křeslo a využít jako podnožku pro vaše natažené nohy. Zároveň ho můžete libovolně přemisťovat z místnosti do místnosti dle potřeby. Je skladný, tudíž jej stačí odnést do rohu místnosti, kde vás nebude vyrušovat!

Specifikace produktu:

Imitace pařezu
Pohodlné posezení
Do jakéhokoliv aranžmá

Hustota výplně: 0,7 kg, Materiál: Tkanina, Materiál nohou: Plast, Materiál rámu: MDF, Bukové dřevo, Materiál sedáku: Tkanina, Materiál tkaniny: 100% Polyester, Nosnost: 150 kg, Pěna: 32 DNS, Typ: Oválné, Úložný prostor: Bez úložného prostoru, Vzor: Se vzorem, Hloubka: 40 cm, Šířka: 40 cm, Výška: 40 cm