Čevan katalog nábytku

Umyvadlo na desku MEXEN ROSA matná černá

Tento kvalitní a žádaný výrobek Umyvadlo na desku MEXEN ROSA matná černá od skvělé a známé značky Biano můžete získat momentálně na našich stránkách se slevou. Nyní pořídíte jen za 2 765 Kč.
Umyvadlo na desku MEXEN ROSA
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
2 765

Výrobce MEXEN
Dostupnost Skladem

Vsadit na nový vzhled koupelny, která si už zaslouží renovaci je důležité. Při obnově se dostanete také k výběru nových kousků, které formují a tvoří koupelnu. Jedním z nich může být například také umyvadlo. To od značky Mexen a z kolekce Rosa je ideální pro všechny koupelny, které chtějí moderní design. Jeho jemné a elegantní linie si zamilujete a moderní černý mat, ve kterém je umyvadlo vyvedeno.

Jeho vzhled umí zvednout koupelnu na novou úroveň. Kromě toho vsází také především na kvalitu a odolný materiál. Umyvadlo na desku je vyrobeno z kvalitní sanitární keramiky, která odolává každodennímu používání. Povrchová úprava se zase snaží odolávat drobným oděrkám, které se během používání mohou tu a tam objevit. Černý mat je navíc velmi moderní a koupelnu pozvedne na novou úroveň.

Design: Oblý, Materiál: Akrylát, Otvor pro baterii: Bez otvoru pro baterii, Povrchová úprava: Mat, Přepad: Bez přepadu, Vzor: Jednobarevné, Délka: 50 cm, Hloubka: , Šířka: 40 cm, Výška: 14 cm