vá postel 160

Dvoulůžková postel Norton z lamina s ABS hranamiz kolekce Norton. Postel nabízíme v dezénu dub sonoma a dodáváme ji bez roštu a... více informací »
vá postel  160
Dvoulůžková postel Norton z lamina s ABS hranamiz kolekce Norton. Postel nabízíme v dezénu dub sonoma a dodáváme ji bez roštu a...

Dvoulůžková postel Norton z lamina s ABS hranamiz kolekce Norton. Postel nabízíme v dezénu dub sonoma a dodáváme ji bez roštu a matrace. Vybírat můžete z naší nabídky roštů a matrací. Jednoduché linie a čistý design této kolekce podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. U produktů systému Norton klademe vysoký důraz na estetiku a zároveň jednoduchost montáže. Dodáváme v demontu. Dvoulůžkovou postel můžete kombinovat nejen s nočním stolkem, ale i s dalšími produkty kolekce Norton.

Materiál Lamino
Kolekce Norton Velmi prodávaný výrobek vá postel 160 můžete pořídit právě zde tu na stránkách v populární rubrice postele. Připravili jsme parádní zboží z této oblíbené kategorie za parádní cenu!

Unikátní a oblíbený produkt vá postel 160 od našeho předního výrobce FORLIVING s.r.o. jde pořídit právě nyní na našich stránkách za výhodné peníze. Stojí teď u nás 3 905 Kč.