Věšák Provence WP, zelený

Nástěnný věšák Provence WP v zeleném dezénu je vybavený poličkou, tyčkou na ramínka a 4 věšáčky a vyrábíme jej z... více informací »
Věšák Provence WP
2 454 Kč
Více informací »
Nástěnný věšák Provence WP v zeleném dezénu je vybavený poličkou, tyčkou na ramínka a 4 věšáčky a vyrábíme jej z...

Nástěnný věšák Provence WP v zeleném dezénu je vybavený poličkou, tyčkou na ramínka a 4 věšáčky a vyrábíme jej z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm. Maximální doporučené zatížení poličky je 5 kg. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Dodáváme v demontu. Nástěnný věšák z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální kovové úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Věšák WP je jedním z prvků kolekce Provence v zelené barvě a vybavte si domov přesně dle vašich představ. Nebo si libovolně nakombinujte interiér s bílou variantou kolekce Provence.

Materiál Lamino
Typ věšáku Nástěnný Tento oblíbený produkt Věšák Provence WP, zelený jde koupit aktuálně tu na našich stránkách ve známé rubrice němý sluha! Máme pro vás ostatní kousky z naší sekce za rozumné peníze. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. prodává vynikající zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete více produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kus Věšák Provence WP, zelený od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte u nás teď za akční cenu. Akční ceny již od 2 454 Kč.