Věšáková skříň Rea Amy 27/

Věšákovou skříň Rea Amy 27/225 nabízíme z lamina o síle 16 mm, vrchní deska je zesílená na 25 mm. Hrany skříně chrání ABS... více informací »
Věšáková skříň Rea Amy 27/
5 445 Kč
Více informací »
Věšákovou skříň Rea Amy 27/225 nabízíme z lamina o síle 16 mm, vrchní deska je zesílená na 25 mm. Hrany skříně chrání ABS...

Věšákovou skříň Rea Amy 27/225 nabízíme z lamina o síle 16 mm, vrchní deska je zesílená na 25 mm. Hrany skříně chrání ABS o síle 0,5 mm a 2 mm. Uvnitř vysoké skříně s hloubkou 60 cm naleznete 2 police a věšákovou tyč. Vybírat můžete z mnoha moderních dezénů (viz varianty produktu). Plastové nožičky ve stříbrném provedení mají výšku 2 cm. Skříň patří do kolekce Amy slovenské výroby. Dodáváme v demontu.

Šířka 60
Výška 225Oblíbený a kvalitní výrobek Věšáková skříň Rea Amy jde koupit aktuálně tady na našem webu v populární sekci šatní skříně. Nyní si můžete vybrat ještě podobné výrobky z této oblíbené sekce za skvělou cenu. Máme toho více, mrkněte také na další skvělé zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. představuje špičkové zboží. A to je teprve začátek.

Oblíbený a kvalitní produkt Věšáková skříň Rea Amy 27/ od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte tady teď právě za výprodejovou cenu. Ceny již od 5 445 Kč.