Vitrína 1D1W levá

Vysoká vitrína Rodan 1D1W ve zlatém odstínu dubu craft se 2 dvířky olepenými bílou folií. Prosklenou vitrínu z lamina o síle 22... více informací »
Vitrína  1D1W levá
6 865 Kč
Více informací »
Vysoká vitrína Rodan 1D1W ve zlatém odstínu dubu craft se 2 dvířky olepenými bílou folií. Prosklenou vitrínu z lamina o síle 22...

Vysoká vitrína Rodan 1D1W ve zlatém odstínu dubu craft se 2 dvířky olepenými bílou folií. Prosklenou vitrínu z lamina o síle 22 mm (horní deska), z MDF 19 mm (dvířka s levým otevíráním) a MDF 16 mm (korpusy) chrání ABS hrany. Doporučujeme zakoupení LED osvětlení (viz paremetry produktu). Úchyty z MDF jsou umístěny na černém skle. Jemné linky vyfrézované do MDF dvířek podtrhují velmi odvážný design okouzlující kolekce Rodan. Dodáváme v demontu.

Materiál Lamino-MDF-Sklo
Výška 195,5
Unikátní výrobek Vitrína 1D1W levá lze koupit taky tady u nás v oblíbené sekci příborníky! Vyhledejte si ještě ostatní zboží z této kategorie za extra cenu. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout vynikající sortiment Udělejte si radost!

Kvalitní a levný produkt Vitrína 1D1W levá originál od výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte právě zde téměř zdarma. Cena od 6 865 Kč.