Vitrína 1D1W1S

Praktická vitrína z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Vysokou vitrínu s částečně prosklenými a plnými dvířky a zásuvkou... více informací »
Vitrína  1D1W1S
2 412 Kč
Více informací »
Praktická vitrína z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Vysokou vitrínu s částečně prosklenými a plnými dvířky a zásuvkou...

Praktická vitrína z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Vysokou vitrínu s částečně prosklenými a plnými dvířky a zásuvkou nabízíme v provedení dub sonoma nebo v kombinaci dub sonoma/bílá (viz varianty produktu). Síla lamina 16mm, síla ABS hrany 0,5mm. Jednoduchá a zároveň velmi atraktivní vitrína je ideální pro aktivní jedince, kteří kladou důraz na funkcionalitu a praktický rozměr svého domova. Dodáváme v demontu. Vysokou vitrínu můžete kombinovat s dalšími produkty kolekce Top mix.

Materiál Lamino-Sklo
Šířka 40 Tento levný produkt můžete dostat jednoduše tady na webu v oblíbené rubrice vitríny! Nyní najdete podobné produkty z této známé kategorie za nejlepší ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. má k dispozici top zboží.

Neodolatelný výrobek Vitrína 1D1W1S od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít na našich stránkách teď právě levně. Teď v akci 2 412 Kč.