Vitrína 1W2S

Moderní vitrína z lamina s ABS hranami z kolekce Tiffany. Vitrínu s prosklenými dvířky a 2 zásuvkami nabízíme v dezénu woodline... více informací »
Vitrína  1W2S
6 617 Kč
Více informací »
Moderní vitrína z lamina s ABS hranami z kolekce Tiffany. Vitrínu s prosklenými dvířky a 2 zásuvkami nabízíme v dezénu woodline...

Moderní vitrína z lamina s ABS hranami z kolekce Tiffany. Vitrínu s prosklenými dvířky a 2 zásuvkami nabízíme v dezénu woodline krém. V blízkosti tohoto nábytku se budou také vyjímat tmavé, lesklé a skleněné prvky, které tento nábytek jakoby přenesou zpět v čase, ale současně mu ponechají jeho moderní charakter. Dodáváme v demontu bez zobrazených dekorací. Vitrínu dokonale zkombinujete s prvky kolekce Tiffany.

Kolekce Tiffany
Výška 212 Tento oblíbený kousek pořídíte rovnou tady na našich stránkách zařazený v sekci vitríny! Nyní můžete získat vyjímečné produkty z této rubriky ve výprodejové akci.

Tento diskontní výrobek Vitrína 1W2S od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete na našich stránkách se slevou! Nyní lze objednat jen za 6 617 Kč.